Sledovať film Vlčí bouda online

Prehrajte si film Vlčí bouda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vlčí bouda
  Sledovať Vlčí bouda online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Horor, psychologický, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Věra Chytilová
Hrajú:
Miroslav Macháček (tatínek), Tomáš Palatý (Dingo), Štěpánka Červenková (Babeta), Jan Bidlas (Jan), Rita Dudusová (Gitka), Irena Mrozková (Linda)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Psychologický horor o fantastickom dobrodružstve tínedžerov v zajatí troch mimozemšťanov nakrútila režisérka Věra Chytilová podľa námetu Daniely Fischerovej.

Do starej horskej chaty Vlčí bouda prichádza jedenásť mladých, starostlivo vybratých účastníkov, aby absolvovali lyžiarsky kurz pod taktovkou vedúceho a dvoch inštruktorov. Na chate je pre nich rezervovaných len desať postelí. Skupina dospievajúcich tu prežije najvzrušujúcejšie chvíle svojho života. Vedenie sa snaží frekventantov kurzu čo najväčšmi vzájomne odcudziť a znepriateliť. V atmosfére hustnúceho napätia a narastajúceho podozrievania sa tínedžeri budú musieť rozhodnúť, či pre vlastnú záchranu obetujú život niekoho zo svojich kamarátov. Rozhodnutie, koho a ako obetujú, je len na nich. Netušia, že ide o experiment troch podivných bytostí z vesmíru, prevtelených do ľudskej podoby, do rúk ktorých ich zverili nič netušiaci rodičia
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski