Sledovať film Vojak 4: Pohyblivý cieľ online

Prehrajte si film Vojak 4: Pohyblivý cieľ online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1385 filmov a 114 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!
Film Vojak 4: Pohyblivý cieľ
  Trailer k filmu Vojak 4: Pohyblivý cieľ   Sledovať Vojak 4: Pohyblivý cieľ online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Akčný, Thriller
Réžia:
William Kaufman
Hrajú:
Mike Mizanin (Jake Carter), Melissa Roxburgh (Olivia Tanis), Josh Blacker (Andrew Vogel), Matthew MacCaull (Ethan Smith), Danielle Moinet (Rachel Dawes), Paul McGillion (Det. Paul Redman)
Scénár:
Alan B. McElroy, Scott Wiper, Declan O'Brien
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Mariňák Jake Carter sa vracia v novom, akciou nabitom vojenskom dobrodružstve. Tentoraz ochraňuje dôležitú svedkyňu pred bandou najatých žoldnierov. Bývalý príslušník špeciálnej námornej jednotky Jake Carter, ktorý v súčasnosti pracuje pre súkromnú spoločnosť, musí chrániť krásnu informátorku Oliviu Tanisovú pred bandou ozbrojených žoldnierov. Najal ich skorumpovaný armádny dodávateľ, ktorý chce zabiť nielen svedkyňu, ale aj každého, kto sa mu pripletie do cesty.
Hodnocenie:
51 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko