Sledovať film Vracenky online

Prehrajte si film Vracenky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vracenky
  Sledovať Vracenky online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Jan Schmidt
Hrajú:
Jakub Cihák (Lededer), Ondrej Dudek (Douda), Jana Frejová, Josef Jezek, Václav Kotva (úředník), Alena Kreuzmannová
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Pozoruhodný filmový příběh se odehrává v 50. letech a je nahlížen dětskýma očima Honzíka Domnosila, jeho sestry Petrušky a jejich kamarádů a spolužáků.

Česká čierna komédia o dobrodružstvách jedného pražského chlapca a o tom, čo v dejepise nebolo. Nezvyčajný titul čiernobielej snímky pochádza z chlapčenskej loptovej hry, ktorou sa zabávajú malí hrdinovia za kostolnou stenou v pražskom Starom meste. Súčasne však evokuje návrat do tragického obdobia začiatku päťdesiatych rokov, kedy sa rozpútala vlna komunistického bezprávia, videného očami desaťročného Honzíka Domnosila, komentár ktorého sprevádza divákov celým filmom. Spoznávame chlapcovo rodinné zázemie a štvorročnú sestričku Petrušku s jej
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski