Sledovať film Vraždy v Heraulte online

Prehrajte si film Vraždy v Heraulte online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1478 filmov a 113 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Vraždy v Heraulte
  Sledovať Vraždy v Heraulte online
Žáner:
Krimi, Thriller
Réžia:
Eric Duret
Hrajú:
Florence Pernelová (Elisabeth Richard), Guillaume Cramoisan (Capitaine Charles Jouanic), Lola Dewaere (Caroline Martinez), Catherine Demaiffe (Doriane Fraisse), Bonnafet Tarbouriech (Paul Grimaldi), Audrey Looten (Margot Fabre)
Scénár:
Jean Falculete, Frédéric Faurt
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2020
Popis:
Majiteľku módneho nočného klubu v Cap dAgde nájdu zavraždenú v jej kancelárii. Keďže bezpečnostná schránka jej otvorená a prázdna, zdá sa, že ide o lúpežný motív. Vyšetrovanie však skomplikuje ďalšia vražda. Keď sa ukáže, že druhá obeť mala spory s bývalým manželom obete prvej vraždy, vyšetrovatelia sa nazdávajú, že sú na stope hlavného podozrivého. Vtedy však nájdu obeť tretej vraždy. Čo ich okrem zamestnania v turistickom biznise ešte spájalo?
Hodnocenie:
55 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko