Sledovať film
Vraždy v Rocheforte
online

Film Vraždy v Rocheforte
Prehrajte si film Vraždy v Rocheforte HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 059 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Policajná kapitánka Emma Thélier je na návšteve u svojej mamy na vidieku. Keď si ide zabehať do lesa, nájde mŕtvolu muža. Keďže bola prvá, kto našiel obeť a dôverne pozná miestne pomery, je jej pridelené vyšetrovanie prípadu. Hneď na začiatku sa však dostáva do mimoriadne trápnej situácie - jej partnerom pri vyšetrovaní bude kapitán Klévec, muž, s ktorým prežila vášnivý vzťah na jednu noc a neočakávala, že sa s ním ešte niekedy stretne.

Réžia: Lorenzo Gabriele
Hrajú: Sara Mortensen (Emma Thélier), Olivier Sitruk (Adrien Klévec), Élisabeth Bourgineová (Françoise Thélier), Arielle Séménoffová (Louise), Jean-Michel Noirey (Didier Marquet), Frédéric van den Driessche (Bernard Zorki)
Scénár: Philippe Le Dem
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 62 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 23.11.2022 20:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська