Sledovať film
Všechna moje láska
online

Film Všechna moje láska
  Trailer k filmu Všechna moje láska Trailer
Prehrajte si film Všechna moje láska HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 163 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Súrodenci Stefan (41), Julia (44) a Tobias (34) vedú na prvý pohľad bezproblémový život. Stefan pracuje ako pilot, má veľký byt, rýchle auto a množstvo mileniek. Ale keď sa stratí jeho dcéra Vicky, plod jeho niekdajšieho ľúbostného románika, prebudí sa v ňom túžba po hlbšej, plnohodnotnejšej forme lásky. Julia je so svojím manželom Christianom na predĺženom víkende v Taliansku. Výlet má osviežiť ich upadajúci vzťah, ale keď Julia narazí na ulici na zraneného psa, okamžite prenesie všetku pozornosť naň a začne ju zaujímať iba to, či je oň dobre postarané. Tobias, otec troch detí a manžel úspešnej podnikateľky, sa konečne odhodlá študovať na univerzite, no práve vtedy ho súrodenci vyšlú do rodného mesta, aby sa staral o chorého otca. Tobias čoskoro zistí, že jeho rodičia by už nemali žiť sami, a ocitne sa pred dilemou: bude svoj život aj naďalej podriaďovať potrebám ostatných? Všetci traja súrodenci sa ocitajú v situácii, keď musia niečo zmeniť, aby sa mohli vydať na druhú polovicu svojej životnej púte. Uprostred chaosu, omylov a neistoty sa pokúšajú nájsť vlastný kúsok šťastia.

Originálny názov:

All My Loving

Žáner: Dráma
Réžia: Edward Berger
Hrajú: Lars Eidinger (Stefan Hoffmann), Nele Mueller-Stöfenová (Julia Hoffmann), Hans Löw (Tobias Hoffmann), Christine Schornová (Ebba Hoffmann), Manfred Zapatka (Pit Hoffmann), Mathilde Berger (Vicky Hoffmann)
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 63 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe + 29.9.2023 19:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська