Film Vztek

Sledovať film
Vztek
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Obchodník s tabákem, jenž na jednom brooklynském rohu už od dvacátých let prodává doutníky a cigarety, se stal duší celé čtvrti. Záhy má přijít o místo, neboť obchod má být prodán, alespoň tak rozhodl jeho majitel. Ten však po rozmluvě s duchem zemřelého baseballového hráče nakonec od svého původního záměru upustí a trafika se stane rájem multikulturních setkání.

Žáner: Komédia
Réžia: Paul Auster, Wayne Wang, Harvey Wang
Hrajú: Lou Reed (muž with Strange Glasses), Michael J. Fox (Pete Maloney), Roseanneová (Dot), Mel Gorhamová (Violet), Jim Jarmusch (Bob), Lily Tomlinová (Waffle Eater)
Scénár: Paul Auster, Wayne Wang
Krajina: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocenie: 67 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko