Sledovať film
Zabijáci doktorky Kalendové
online

Film Zabijáci doktorky Kalendové
  Trailer k filmu Zabijáci doktorky Kalendové Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Scénář Zdeňka Zelenky je dobře vystavěným komediálním příběhem, který v sobě obsahuje nejen nevšední kriminální zápletku, ale hlavně řadu nosných komediálních situací, opírajících se o prostředí bezdomovců, do něhož musí proniknout babička našeho hrdiny - bývalá právnička. Tato "převleková" role je autorem ušita na míru herečce, která ji bude hrát - Jiřině Bohdalové. Po divácky úspěšné TV inscenaci "Paní Piperová zasahuje" (jedné z četných spoluprací Zdeňka Zelenky a Jiřiny Bohdalové) by se mohl stát i tento televizní film stejně úspěšným a reprízovaným pořadem České televize.

Žáner: Komédia
Réžia: Zdeněk Zelenka
Rok výroby: 2009
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 3.5.2022 22:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська