Sledovať film Záhadné dary online

Prehrajte si film Záhadné dary online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Záhadné dary
  Trailer k filmu Záhadné dary   Sledovať Záhadné dary online
Žáner:
Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Joel Edgerton
Hrajú:
Jason Bateman (Simon), Rebecca Hallová (Robyn), Joel Edgerton (Gordo), Allison Tolman (Lucy), Tim Griffin (Kevin 'KK' Keelor), Busy Philippsová (Duffy)
Krajina:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
To, čo ste si nepriali.

Môžete naozaj prejsť celým životom a nikomu neublížiť? Niekto si to ani nemusí všimnúť, neuvedomíte si to... ale niekde môže byť niekto, kto Vám to nikdy neodpustí a nezabudne. Simon a Robyn sú mladý manželský pár, ktorých život sa odohráva presne podľa plánov a predstáv. Až do dňa pokiaľ stretnú Gorda, Simonovho dávneho známeho zo strednej školy. Od tej chvíle sa ich život začína pomaly ale isto rozbiehať po desivom a šialenom tobogane. Po niekoľkých ďalších náhodných stretnutiach Simon a Robin začínajú byť z Gordonovho chovania a slov znepokojení. A navyše sa začnú objavovať záhadné dary, vďaka ktorým sa začnú objavovať podivné tajomstvá z minulosti. A Robyn sa tak nie len dozvedá znepokojivú pravdu o tom, čo sa odohralo pred dvadsiatimi rokmi medzi Simonom a Gordonom, ale predovšetkým stojí pred nečakanými otázkami. Ako naozaj poznáme nám najbližších ľudí? Je dávna minulosť navždy už len minulosť?
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski