Film Zakázaná zóna

Sledovať film
Zakázaná zóna
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Blízka budúcnosť, Detroit. Starosta mesta sa usiluje skoncovať s nebezpečnými getami, nazývanými Zakázaná zóna, ktoré má pod kontrolou vodca Tremaine. Strážca zákona Lino mu ide neúprosne po krku. Keď však Tremaine unesie Lolu, jeho bývalú priateľku, rozhodne sa do misie zapojiť policajta v utajení, Damiena. Tremaine sa vyhráža odpálením neutrónovej bomby, ak do 24 hodín nebudú splnené jeho požiadavky. Už nejde len o Lolu, ale o životy všetkých obyvateľov mesta. Obaja policajti sa zúfalo snažia lokalizovať bombu a vyslobodiť Lolu. Netušia však, že v najvyšších kruhoch nepovažujú skazu mesta za príliš veľký problém.

Žáner: Thriller, Akčný, Dráma, Krimi
Réžia: Camille Delamarre
Hrajú: Paul Walker (Damien), David Belle (Lino), RZA (Tremaine), Gouchy Boy (K2), Catalina Denis (Lola), Ayisha Issa (Rayzah)
Scénár: Bibi Naceri, Luc Besson
Krajina: Francúzsko, Kanada
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 58 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko