Film
Zámek Nekonečno

Film Zámek Nekonečno
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Hrdiny filmu jsou chovanci ústavu, ale také vychovatelé. Tvůrci předkládají divákovi paletu nejrůznějších charakterů, naznačují příčinu, kvůli nimž se mladiství delikventi do ústavu dostávají, bez sentimentu ukazují jejich život v nápravném zařízení a poukazují na problémy, jež je třeba při převýchově řešit. Soustřeďují se přitom zejména na postavu středoškoláka Pavla, který sem přichází po nerozvážné vzpouře proti svému otci.

Žáner: Dráma
Hrajú: Pavel Kříž (Pavel), Josef Langmiler (Kodym), Jiří Ornest (Veselý), Vítězslav Jandák (Neján), Zdeněk Hradilák (Hošek), Jiří Němeček (Větrovec)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1983
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: CS Film
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina