Film Zátah

Sledovať film
Zátah
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Speciální policejní oddíl má za úkol proniknout do přísně střeženého činžovního domu na předměstí Jakarty a zajmout šéfa gangu, který obývá horní patro. Tým je však brzy prozrazen a z domovního telefonu se ozve lakonický šéfův rozkaz: Kdo z nájemníků pomůže zabít policisty, bude už navždy bydlet zadarmo. Malé skupince, která přežije následující krvavou lázeň, tak nezbude nic jiného než se vydat směrem vzhůru, jedinou cestou, jež jim může zajistit přežití. Po nezbytné premise následuje to, co ze snímku dělá jeden z nejlepších akčních filmů posledního desetiletí: explicitní adrenalinová akce s dokonale propracovanými choreografiemi a brutální poezií násilí v dynamicky snímaných soubojích na hranici fyzických možností, které překračují všechny pomyslné meze toho, co jsme v asijských filmech dosud viděli. Hlavní hrdina, policista Rama v podání Ika Uwaise, jenž předvedl své schopnosti již v předchozím režisérově snímku Cesta bojovníka, se tak bude muset probojovat až k samotnému vrcholu zločineckého řetězce, a to za pomoci všeho, co mu přijde pod ruku.

Žáner: Thriller, Akčný, Krimi
Réžia: Gareth Evans
Hrajú: Iko Uwais (Rama), Joe Taslim (Jaka), Doni Alamsyah (Andi), Yayan Ruhian (Mad Dog), Pierre Gruno, Ray Sahetapy (Tama)
Scénár: Gareth Evans
Krajina: Indonézia, USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 76 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko