Sledovať film Zlomené kopí online

Prehrajte si film Zlomené kopí online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zlomené kopí
  Trailer k filmu Zlomené kopí   Sledovať Zlomené kopí online
Žáner:
Drama, Western
Réžia:
Edward Dmytryk
Hrajú:
Spencer Tracy (Matt Devereaux), Robert Wagner (Joe Devereaux), Jean Petersová (Barbara), Richard Widmark (Ben Devereaux), Katy Juradová (Senora Devereauxová), Hugh O'Brian (Mike Devereaux)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1954
Popis:
Americký western o farmářské rodině, kterou osudově poznamenala nevraživost, chamtivost a zločin.

Dobytkársky magnát a húževnatý rančer Matt Devereaux prepadne a zničí medenú hutu, ktorá znečisťuje jeho vodu. Tento čin zasiahne do osudove celej jeho rodiny, pretože Matt nemá svojich chamtivých synov vo veľkej láske. Jedinou výnimkou je najmladší Joe, a rovnako je to aj z otcovej strany. Joe má svojho otca rád natoľko, že na seba vezme zodpovednosť za zničenie huty a dá sa namiesto neho odsúdiť na tri roky do väzenia. Keď potom Matta synovia Denny, Mike a najstarší Ben zradia a zomiera čiastočne aj na následky úderu, ktorý mu spurný syn zasadil, požiada najmladšieho syna, aby ho pomstil, až ho prepustia z väzenia. A keď Joe vyjde na slobodu, začne skutočne pripravovať plán krutej pomsty...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski