Sledovať film Ztracenci online

Prehrajte si film Ztracenci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ztracenci
  Trailer k filmu Ztracenci   Sledovať Ztracenci online
Žáner:
Drama
Réžia:
Miloš Makovec
Hrajú:
Stanislav Fišer (infantryman), Vladimír Hlavatý (hussar), Vladimír Klemens, Radovan Lukavský (Jira), Gustáv Valach (cuirassier), Alena Vránová (Baruska)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1956
Popis:
Dramatický historický příběh podle povídky Aloise Jiráska.

Tři tereziánští vojáci - kyrysník, pěšák a husar - se náhodně setkají v lesích za prusko-rakouské války. Válka na každém z nich zanechala hluboké stopy. Kyrysník je dezertér na útěku, zatímco pěšák se chce jen podívat na pár dnů domů za svou milou Baruškou, kterou sedm let neviděl. Husar odmalička zná jen vojenské prostředí a pronásleduje ho vzpomínka na dítě, které v opilosti vlastníma rukama zabil. Vojáci naleznou dočasný úkryt v chalupě sedláka Jíry. Ukáže se, že Jíra si před třemi lety vzal za ženu právě pěšákovu Barušku. Když se všechno vysvětlí, musejí tři "ztracenci" vzít opět do rukou zbraně, kterých se již nechtěli dotknout. To když stavení začne rabovat horda nepřátel...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski