Sledovať seriál Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1219 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
  Sledovať Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online
Žáner:
Komedie, Fantasy, Science Fiction
Réžia:
Václav Vorlíček
Hrajú:
Jiří Lábus (Rumburak), Miroslava Šafránková (Arabela), Vladimír Dlouhý (nevlastní Lenčin bratr Petr), Marián Labuda (Papp), Ondřej Kepka (Honza), Hana Ševčíková (Marenka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1993
Popis:
Princezna Arabela žije svým šťastným životem s manželem Petrem v reálném světě. Usilovně pracuje na výzkumu řeči zvířat a spolu s Petrem se těší z radostné zprávy. Jestli všechno půjde bez problémů, tak o několik měsíců přivede na svět dvojčata. Je tu však Arabelin starý nepřítel Rumburak, který ještě touží stát se vládcem Říše Pohádek. Rumburak má navíc v lidském světě spojence, který je Arabele na blízku. Všechno je dobře připravené.
Hodnocenie:
59 %
Sletujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všetky videá relácií televízie ČT :D online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski