Sledovať seriál Atentát online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Atentát
  Trailer k filmu Atentát   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Historický, Thriller, Válečný
Réžia:
Jiří Sequens
Hrajú:
Luděk Munzar (1st Lt . Sedlák), Ladislav Mrkvička (Serg. Vyskocil), Pavel Bártl (Klein), Vlastimil Čaněk (Zelinka), Karel Černoch (Projector), Jaroslav Dufek (Tolar)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Film Jiřího Sequensa Atentát nás vracia doprostred jedného z najťažších období českého národa, do doby nacistickej okupácie. Napínavým spôsobom rozpráva o čine, ktorý má významné miesto v dejinách druhej svetovej vojny - o atentáte na najvyššieho predstaviteľa nacistickej moci v Protektoráte Čechy a Morava Reinharda Heydricha.
Hodnocenie:
79 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski