Sledovať seriál Candice Renoirová online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Candice Renoirová online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1336 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Candice Renoirová
  Sledovať Candice Renoirová online
Žáner:
Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Réžia:
Olivier Barma
Hrajú:
Cécile Boisová (Candice Renoir), Raphaël Lenglet (Antoine Dumas), Gaya Verneuil (Chrystelle Da Silva), Ali Marhyar (Mehdi Badhou), Delphine Richová (Aline Jego), Stéphane Blancafort (David Canovas)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2013-2017
Popis:
Děj, který se odehrává v přístavním městě na jihu Francie, nás zavede na policejní stanici, kam se po deseti letech pracovní pauzy vrací ze Singapuru komisařka Candice Renoirová. Ta je zároveň matkou čtyř dětí, nedávno se rozvedla, a navíc má pocit, že už vyšla ze cviku. Její každodenní rutina spočívá v řešení trestných činů, v boji s jejími mnohem mladšími policejními nadřízenými a ve vyzvedávání dětí ze školy. Navzdory očividnému vzdoru své jednotky a cynické nadřízené, která jí práci spíš ztěžuje, je Candice odhodlána přeměnit své slabiny na silné stránky a nejsložitější případy vyřešit zdravým rozumem, bystrými pozorovacími schopnostmi a praktickou povahou, okořeněnou hektickým tempem jejího života.Seriál je mixem detektivky a komedie, jehož protagonistka se nebojí přijmout svou ženskost. Každá epizoda se zaměřuje na jiný druh zločinu a jako červená niť se dějem vine rodinný i milostný život hlavní hrdinky.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski