Sledovať seriál Chobotnice z II. patra online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Chobotnice z II. patra online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1348 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Chobotnice z II. patra
  Sledovať Chobotnice z II. patra online
Žáner:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Réžia:
Jindřich Polák
Hrajú:
Josef Bláha (policista), Vlastimil Brodský (dědeček Holan), Miroslav Macháček (George), Otto Šimánek (učitel)
Krajina:
Československo, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Francie, Portugalsko
Rok výroby:
1986
Popis:
Štvordielny príbeh autori Ota Hofman a Jindřich Polák rozohrali v čarovnom prostredí pražskej Kampy, kde o zázraky nie je núdza. Patrí k televíznym reláciám, ku ktorým radi sadajú deti aj dospelí diváci. V úvodnej časti sa zoznámite s rodinou Holanových, mamičkou, zboristkou Národného divadla, oteckom, vodičom kamiónu, a ich deťmi Evou a Honzom. Uvidíme, ako dopadla ich vysnívaná dovolenka, čo spôsobilo, že výskumná vedecká výprava prišla o sľubný výsledok svojho bádania a predovšetkým, ako sa zrodili dve sympatické chobotničky - Zelená a Modrý.
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski