Seriál
Datová Lhota

Seriál Datová Lhota
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Hrdinom sitcomu Comeback je bývalý disco spevák TOMÁŠ PACOVSKÝ (umeleckým menom Tomi Paci), ktorý prežil vrchol slávy pred dvadsiatimi rokmi. Teraz sa pokúša uživiť ako majiteľ obchodu s CD. Plány na normálny život mu ale marí jeho svojrázny brat OZZÁK (Martin Dejdar), metalista a zamestnanec v jeho obchode. Ďalšími osobami, ktoré dotvárajú dej, sú Marcelka (Dana Batulková), ďalšia pracovná sila v obchode, Tomášova dcéra Iva (Kristýna Leichtová), jej kamarátka Saša (Marie Doležalová) a jej dvojča Lexa (Matouš Ruml).

Originálny názov:

Comeback

Žáner: Komédia
Hrajú: Tomáš Matonoha (Tomás Pacovský), Kristýna Leichtová (Iva Pacovská), Martin Dejdar (Frantisek 'Ozzák' Pacovský), Dana Batulková (Marcelka Divicová), Matous Ruml (Alexandr 'Lexa' Bucek), Marie Doležalová (Alexandra 'Sasa' Bucková)
Rok výroby: 2008-2011
Hodnocenie: 69 %
Vysielané na: Nova International
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina