Sledovať seriál Doktor Martin online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Doktor Martin online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1232 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Doktor Martin
  Sledovať Doktor Martin online
Žáner:
Komedie, Drama, Romantický, Zdravotnictví
Réžia:
Stuart Orme
Hrajú:
Martin Clunes (Dr. Martin Ellingham), Caroline Catzová (Louisa Ellingham), Ian McNeice (Bert Large), Eileen Atkinsová (Ruth Ellingham), Joe Absolom (Al Large), Jessica Ransom (Morwenna Newcross)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2013-2017
Popis:
Úspěšný londýnský chirurg Martin Ellingham se rozhodne dát vale městu i kariéře a odchází na venkov do ospalé vesnice Cornish, aby se zde působil jako praktický lékař. Má sice skvělé chirurgické schopnosti, ale naprosto mu chybí schopnost komunikovat s lidmi, což jeho novým pacientům brzy začne jít na nervy. Navíc je v ordinaci zmatek po jeho předchůdci, lékařské vybavení je neopravitelné a v záznamech o pacientech panuje nepořádek. "Korunou" jeho nové praxe je ovšem Elaine Denhamová, nejneschopnější sekretářka v kraji, kterou zdědil po svém předchůdci.
Hodnocenie:
82 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski