Sledovať seriál Dva a pol chlapa online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Dva a pol chlapa online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1684 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Dva a pol chlapa
  Sledovať Dva a pol chlapa online
Žáner:
Komedie, Romantický, Sitcom
Réžia:
James Widdoes
Hrajú:
Ashton Kutcher (Walden Schmidt), Jon Cryer (Alan Harper), Amber Tamblynová (Jenny), Conchata Ferrellová (Pepinina mladší sestra Berta), Marin Hinkleová (Judith), Courtney Thorne-Smithová (Lyndsey)
Scénár:
Jim Patterson, James Vallely, Don Reo, Tim Kelleher, Matt Ross, Lee Aronsohn
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003-2015
Popis:
Charlie Harper je bezstarostný pohodář s domem na pláži, co si žije podle vlastních pravidel. Bojí se vážných vztahů, takže randí s mladšími a pohlednými dívkami "na jednu noc". Je spokojen, takhle mu to vyhovuje. Jenže jednoho dne za ním přijde jeho bratr Alan, který nemá kam jít. Alanova žena zjistila, že je lesbička, rozešla se s ním a vyhodila ho z domu. Charlie mu tedy poskytne střechu nad hlavou, než si najde něco svého. To však ještě neví, že Alana se jen tak nezbaví. Alan navíc není sám, má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat...
Hodnocenie:
70 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko