Sledovať seriál Fox a partneři: Amulet Inků online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Fox a partneři: Amulet Inků online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Fox a partneři: Amulet Inků
  Sledovať Fox a partneři: Amulet Inků online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Sigi Rothemund
Hrajú:
Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kerner), Sergej Moya (Lukas Kerner), Nikolaus Schilling (Albert Jordan), Peter Lerchbaumer (Kriminaloberrat Schander), Gerhard Naujoks (Kriminalkommissar Breuer)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Lupič - džentlmen s prezývkou Líška (WALTER SITTLER), novodobý Robin Hood z Frankfurtu, je opäť v akcii, keď profesor archeológie objaví starodávny amulet Inkov, ktorý má obrovskú hodnotu a nečestný konzul ho chce zneužiť.

Archeológ Dr. Omari pracoval na vykopávkach vo svojej vlasti. Po návrate do Nemecka objaví v jednej múmii zlatý amulet, ktorý odovzdá konzulovi Gonzalesovi. Netuší, že to nie je čestný človek, ktorý chce talizman predať a namastiť si tak vrecko. Omariho obvinia ako zlodeja, príde o zamestnanie a konzul sa mu vyhráža súdnym procesom a vypovedaním z Nemecka. Z ničoho nič uprostred bieleho dňa na ulici Omariho unesú. Konzulovi nezáleží na Omariho živote, chcel len amulet rýchlo predať. Pred Maxom Kernerom, lupičom - džentlmenom z prezývkou Líška, a jeho tímom, Sandrou a Reném, stojí takmer nemožná úloha - zachrániť Omarimu život a súčasne ukradnúť konzulovi talizman skôr, ako sa mu ho podarí predať nejakému zberateľovi. Preto sa Max zamaskuje ako pápežský vyslanec, aby prenikol do konzulovho sídla. Netuší, že prípad zamotá jeho manželka Andrea, ale aj Reného nepozornosť...
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všetky videá relácií televízie Barrandov Krimi online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski