Sledovať seriál Fox a partneři: Hra skončila online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Fox a partneři: Hra skončila
  Sledovať 1239 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Sigi Rothemund
Hrajú:
Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kerner), Sergej Moya (Lukas Kerner), Nikolaus Schilling (Albert Jordan), Claudia Michelsenová (Karen Reuter), Peter Lerchbaumer (Kriminaloberrat Schander)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Lupič - džentlmen s prezývkou Líška je opäť v akcii.

Cez deň je Max Kerner poriadny otec rodiny a antikvár, v noci sa však mení na lupiča - džentlmena z prezývkou Líška. A rozhodne by nebol rád, keby mu na to prišla jeho manželka Andrea. Lenže, zdá sa, že Andrea ho čoskoro odhalí a navyše aj polícia prejavuje čoraz viac záujmu o nevinne vyzerajúceho antikvára. Komisár Breuer totiž urýchlene potrebuje zožať v polapení lupiča pozitívny výsledok a jeho téza, že lupičom je práve Max, je skutočne správna. Max má však dvoch pomocníkov, príťažlivú Sandru a Reného. A tak sa vždy znova a znova začína hra mačky s myšou na najvyššej úrovni...
Hodnocenie:
80 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski