Sledovať seriál Fox a partneři: Krádež Davida online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Fox a partneři: Krádež Davida
  Sledovať 1217 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Franziska Meyer Price
Hrajú:
Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kernerová), Sergej Moya (Lukas Kerner), Gerlinde Lockerová (Martha Kerner), Nikolaus Schilling (Albert Jordan), Anke Sevenichová (Irene Hansen)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Max Kerner vede nebezpečný dvojí život: během dne je to spolehlivý otec rodiny a antikvář, v noci se mění na neslavného gentlemana-podvodníka "Lišku“. Ve stylu Robina Hooda se rozhodl společně se svými kolegy konat dobro poměrně nekonvenčním způsobem. Jenže zbojnictví je minimálně od středověku činnost mimo zákon a komisař Breuer nutně potřebuje životní úspěch.
Hodnocenie:
80 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski