Seriál Fox a partneři: Šachová partie

Sledovať seriál
Fox a partneři: Šachová partie
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Bohatým berie a chudobným dáva...
Max Kerner žije dvojakým životom. Tento spoľahlivý otec si cez deň si užíva svoj sporiadaný život po boku svojej manželky Andrey, svoju prácu antikvaristu a zdá sa, že mu nič nechýba. Lenže hneď ako sa zotmie, ožíva aj jeho druhá tvár. Stáva sa z neho moderný Robin Hood, ktorý sa rozhodol konať vo svete dobro pomerne nekonvenčným spôsobom. Lenže zbojníctvo je minimálne od stredoveku činnosť mimo zákon a súčasný komisár nutne potrebuje životný úspech. Jeho manželka pracuje ako novinárka a Max by nebol práve nadšený, ak by zistila, aké má jej manžel koníčky. Lenže ako správna novinárka vie, čo si má všímať a keď sa veci prevalia, Max sľubuje, že sa polepší. Lenže Andrea má celkom iné plány. Chce mu pomáhať. A to bezpodmienečne...

Žáner: Komedie, Krimi
Réžia: Sigi Rothemund
Hrajú: Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kernerová), Sergej Moya (Lukas Kerner), Nikolaus Schilling (Albert Jordan), Brigitte Simons (Nina Gosslar), Max Herbrechter (Klaus Gosslar)
Krajina: Německo
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko