Sledovať seriál Fox a partneři: Šachová partie online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Fox a partneři: Šachová partie online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1358 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Fox a partneři: Šachová partie
  Sledovať Fox a partneři: Šachová partie online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Sigi Rothemund
Hrajú:
Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kernerová), Sergej Moya (Lukas Kerner), Nikolaus Schilling (Albert Jordan), Brigitte Simons (Nina Gosslar), Max Herbrechter (Klaus Gosslar)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Bohatým berie a chudobným dáva...

Max Kerner žije dvojakým životom. Tento spoľahlivý otec si cez deň si užíva svoj sporiadaný život po boku svojej manželky Andrey, svoju prácu antikvaristu a zdá sa, že mu nič nechýba. Lenže hneď ako sa zotmie, ožíva aj jeho druhá tvár. Stáva sa z neho moderný Robin Hood, ktorý sa rozhodol konať vo svete dobro pomerne nekonvenčným spôsobom. Lenže zbojníctvo je minimálne od stredoveku činnosť mimo zákon a súčasný komisár nutne potrebuje životný úspech. Jeho manželka pracuje ako novinárka a Max by nebol práve nadšený, ak by zistila, aké má jej manžel koníčky. Lenže ako správna novinárka vie, čo si má všímať a keď sa veci prevalia, Max sľubuje, že sa polepší. Lenže Andrea má celkom iné plány. Chce mu pomáhať. A to bezpodmienečne...
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski