Sledovať seriál Hoď svišťom online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Hoď svišťom online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Hoď svišťom
  Sledovať Hoď svišťom online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Michal Vajdička
Hrajú:
Petra Polnišová (Sandra Bojová), Tomáš Maštalír (Oskar Bojo), Monika Hilmerová (Mia), Jozef Vajda (Vladimír Bojo), Alexander Bárta (Ďuro-mama), Marián Čekovský
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2011
Popis:
Slovenský komediálny seriál, ktorého dej je situovaný do rodinného penziónu vo Vysokých Tatrách. Penzión prevádzkujú súrodenci Oskar (Tomáš Maštalír) a Sandra (Petra Polnišová). Poveril ich tým otec Vladimír Bojo (Jozef Vajda), pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Sandra je bývalá folkloristka a Oskar je slobodný sukničkár, ktorý sa považuje za športovca. Rôznorodé vlastnosti postáv zaručujú príbehy plné humoru a komických situácií.
Hodnocenie:
65 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski