Sledovať seriál
Horná Dolná
online

Seriál Horná Dolná
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Horná Dolná online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 172 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Obec Horná Dolná sa nachádza v okrese Nižná Vyšná. V obci je obecný úrad, futbalové ihrisko hneď vedľa cintorína a samozrejme nesmie chýbať krčma. Tá je unikátom práve preto, že sa dá na obecný úrad dostať len cez ňu. Chýba síce kostol, ale miestnemu farárovi nič nebráni v tom, aby sväté omše odslúžil aj vo vychýrenom fitness centre. Zloženie obyvateľstva je skutočne bizarné, ale zaručene si všetkých krajanov obľúbite. Exkluzívne na Markíze budete môcť nazrieť do ich životov už 6. januára. Zatiaľ vám prinášame malú ochutnávku. Nech sa páči!

Žáner: Komédia
Réžia: Tomáš Jančo
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 69 %
Vysielané na: Markíza

Zoznam epizód

Séria 10:
vysielané 19.9. (13) Márovačka - sledovať
Séria 11:
vysielané 19.9. (6) Horná Dolná - sledovať
Séria 12:
vysielané 24.9. (8) Horná Dolná - sledovať
vysielané 24.9. (9) Horná Dolná - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська