Sledovať seriál Horná Dolná online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Horná Dolná online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1308 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Horná Dolná
  Sledovať Horná Dolná online
Réžia:
Tomáš Jančo
Hrajú:
Petra Polnišová, Peter Sklár, Zuzana Šebová, Michal Kubovčík, Marek Majeský, Peter Brajerčík
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2015
Popis:
Obec Horná Dolná sa nachádza v okrese Nižná Vyšná. V obci je obecný úrad, futbalové ihrisko hneď vedľa cintorína a samozrejme nesmie chýbať krčma. Tá je unikátom práve preto, že sa dá na obecný úrad dostať len cez ňu. Chýba síce kostol, ale miestnemu farárovi nič nebráni v tom, aby sväté omše odslúžil aj vo vychýrenom fitness centre. Zloženie obyvateľstva je skutočne bizarné, ale zaručene si všetkých krajanov obľúbite. Exkluzívne na Markíze budete môcť nazrieť do ich životov už 6. januára. Zatiaľ vám prinášame malú ochutnávku. Nech sa páči!
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko