Seriál
Horúca krv

Seriál Horúca krv
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Ve zkratce půjde o příběh dvou znepřátelených rodin, jejichž osudy nenávratně ovlivní jediná smrt. Svým vizuálem i pojetím Horúcá krv připomíná slavný americký Dallas, jenž se rovněž odehrával především na rančích, tedy v přírodě. V hlavních rolích se představí přední slovenské televizní hvězdy jako například Zdena Studénková, František Kovár, Jozef Vajda, Zuzana Kanócz, Jana Kolesárová a Gabriela Dzuríková.

Žáner: Thriller, Dráma
Réžia: Vladimír Balko
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: Doma

Recenzie seriálu Horúca krv:

Slovenská kinematografia je biedna.Namiesto toho aby sa točili kvalitné slovenské filmy,v rámci možností a schopností samozrejme,nás krmia a zahlcujú tretotriednymi ako to správne pomenovať ehm ,,sračkami" typu juhoamerických telenoviel..Ako je to napr.pri tomto príklade.Veľká škoda reči a času strávených pri televíznej obrazovke.Nepamätám si kedy naposledy som mala tú možnosť vidieť nejaký vydarený film z našej produkcie..Hodnotenie je také aké je..ako vidíte aj u väčšiny mojich ,,kolegov" . Zdieľame rovnaké názory,inak to ani nebude ! Myslím,že sa na mňa nikto ani hnevať nebude ak dám tomuto braku hodnotenie ODPAD! Je to výstižné,ľahko zrozumiteľné a očividne jasné hned a bodka :)
peiton
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina