Seriál Hra o tróny

Sledovať seriál
Hra o tróny
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Historická dráma s prvkami fantasy. Sedem šľachtických rodín bojuje o nadvládu nad siedmimi kráľovstvami na pozadí politických a sexuálnych intríg. Kráľ Robert Baratheon (Mark Addy) požiada svojho starého priateľa Eddarda „Neda“ Starka (Sean Bean) zo severu, aby sa stal jeho pobočníkom. Lord Stark ponuku prijme napriek tajnému varovaniu, že predchádzajúci pobočník bol zavraždený. Rodina kráľovnej Cersei (Lena Headey) zatiaľ spriada plány na získanie moci, rovnako ako poslední potomkovia bývalého kráľovského rodu Targeryencov žijúci v exile. Napätie medzi šľachtickými rodmi sa nezadržateľne stupňuje a ďaleko na severe sa za Múrom prebúdza starodávne zabudnuté zlo...

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy, Romantický, Thriller
Réžia: Alan Taylor
Hrajú: Sean Bean (Eddard Stark), Michelle Fairleyová (Catelyn Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Lena Headeyová (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Iain Glen (Ser Jorah Mormont)
Scénár: D.B. Weiss, David Benioff, George R.R. Martin
Krajina: USA, Veľká Británia
Rok výroby: 2017-2019
Hodnocenie: 93 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko