Sledovať seriál Krok za krokom online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Krok za krokom online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Krok za krokom
  Sledovať Krok za krokom online
Žáner:
Komedie, Rodinný, Romantický
Réžia:
Jeffrey Ganz, James O'Keefe, Steve Witting, William Bickley, John Tracy, Joel Zwick
Hrajú:
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somersová (Carol Foster Lambert), Staci Keananová (Dana Foster), Brandon Call (John Thomas 'J.T.' Lambert), Angela Watsonová (Karen Foster), Christine Lakinová (Alicia 'Al' Lambert)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Frank Lambert (Patrick Duffy) je stavbár a otec troch detí: Johna Thomasa (J.T. v podaní Brandona Calla), Alicie "Al" (Christine Lakin) a Brendana (Josh Byrne). Súčasťou Lambertovej rodiny je aj Cody (Sasha Mitchell), Frankov synovec, ktorý vystupuje len v 2 - 5 sérii. Carol Fosterová (Suzanne Somersová) je kozmetička a tiež má 3 deti: ambicióznu Danu (Staci Keanan), krásnu Karen (Angela Watson) a nadpriemerne inteligentného Marka (Christopher Castile). Po tom, ako sa Frank a Carol spontánne zosobášia, sa musia oni a ich deti naučiť žiť spolu. Nie je to ľahké, ale snažia sa o to krok za krokom...
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski