Sledovať seriál Lekári online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Lekári
  Sledovať 1297 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Filip Zylber
Hrajú:
Jakub Babiak (Antek Gajewski), Szymon Bobrowski (Piotr Wanat), Olga Boladz (Dr. Anna Bogna Zaniewska), Katarzyna Bujakiewiczová (Sylwia Matysiak), Adam Cywka (Dr. Tadeusz Gula), Patrycja Durska (Ewa Gajewska)
Scénár:
Justyna Stefaniak, Andrzej Staszczyk
Krajina:
Polsko
Rok výroby:
2013-2014
Popis:
Nová, moderná nemocnica v Poľsku, v mestečku Toruň, buduje tím výborných lekárov. Energická riaditeľka si vyberá takých, čo sa neboja konať a rozvíjať svoje zručnosti. Okrem toho, že mladí a talentovaní lekári riešia vážne lekárske prípady, aj vo svojich súkromných životoch majú kopec svojich vlastných radostí a starostí. Avšak v prvom rade je to skupina zapálených a ambicióznych lekárov, ktorí sú pripravení zachraňovať svet... a tiež svoje srdcia. Každá epizóda sa zaoberá skutočnými lekárskymi prípadmi, ktoré so sebou občas nesú nepochopiteľné aj veselé situácie.
Hodnocenie:
69 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko