Sledovať seriál
Lest
online

Seriál Lest
  Trailer   k filmu Lest
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Lest online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 286 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Příběh policistky v utajení s krycím jménem Lizzie Jamesová, která pomocí kontroverzní lsti naváže sexuální poměr s podezřelým vrahem. Minisérie zachycuje ostře sledované vyšetřování vraždy mladé matky Rachel Nickellové, k níž došlo v Londýně roku 1992.

Originálny názov:

Deceit

Réžia: Niall MacCormick
Hrajú: Niamh Algar (Lizzie James / ... 4 díly 2021), Eddie Marsan (Paul Britton 4 díly 2021), Harry Treadaway (detektiv Inspector Keith Pedder 4 díly 2021), Rochenda Sandall (Lucy 4 díly 2021), Sion Young (Colin Stagg 4 díly 2021), Nathaniel Martello-White (Baz
Scénár: Emilia di Girolamo
Rok výroby: 2021
Hodnocenie: 68 %
Vysielané na: Cinemax 2

Recenzie seriálu Lest:

Mám rád tieto Britské, mini série, pričom ani táto nie je rozhodne zle podaná. Má to dobrú atmosféru, vývoj samotného deja mi taktiež príde uveriteľný, no tu treba dodať, že nie všetky dialógy dosahujú cieľ, ktorý mali za úlohu. Ja osobne som očakával prepadák, no tým “Deceit” určite nie je. Silne tri, slabšie 4, vzhľadom na záver a pointu, prikláňam sa k vyššiemu hodnoteniu.
20% Carnifex

Zoznam epizód

vysielané 23.2. (1) Lest - sledovať
vysielané 23.2. (2) Lest - sledovať
vysielané 23.2. (3) Lest - sledovať
vysielané 23.2. (4) Lest - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina