Sledovať seriál Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1219 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec
  Sledovať Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec online
Žáner:
Reality TV
Réžia:
Michael Karen
Hrajú:
Simone Thomallaová (Katja Baumann), Carolyn Genzkow (Kiki Baumann), Marco Girnth (Mark Weber), Cornelia Froboessová (Maria Sindlfinger), Merab Ninidze (Cem), Florentine Lahmeová (Žofie)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Na hospodárskom dvore zavládol chaos; malý syn Tim sa stratil, dvojročná Miua reve a staršia Danni nevie, čo skôr. Majiteľka farmy je chorá a nedokáže sa postarať aj o hospdárstvo, aj o deti. A prichádza Katja, ktorá sa stará o pacientku s rakovinou a spontánne začne organizovať život tejto rodiny.
Hodnocenie:
40 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski