Sledovať seriál Notruf Hafenkante online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Notruf Hafenkante online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1229 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Notruf Hafenkante
  Sledovať Notruf Hafenkante online
Žáner:
Krimi, Drama, Thriller
Réžia:
Rolf Wellingerhof
Hrajú:
Sanna Englund (Melanie Hansen), Matthias Schloo (Mattes Seeler), Janette Rauchová (Claudia Fischer), Serhat Çokgezen (Tarik Coban), Hannes Hellmann (Wolf Haller), Harald Maack (Wolle)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2007-2020
Popis:
Tým hamburských policistů se v práci rozhodně nenudí. Parťáci Melanie Hansenová s Nilsem Meermannem se zrovna zabývají případem malého chlapce Louise, který se kvůli bití bojí přijít domů s pololetním vysvědčením. To, že je doma týrán, zjistila náhodou Nilsova přítelkyně lékařka Anna. Z týrání syna je podezřelý jeho přísný otec Georg. Je to však opravdu tak, jak to vypadá? Franzi Jungová je na místním oddělení nová. Její nadřízený Berger ji musí zpočátku uklidňovat, protože vztah s jejím parťákem, poněkud svérázným Bojem Thomfordem, není zrovna ideální. Zejména poté, co se Franzi bezelstně snaží smířit Bojeho s jeho otcem Hubertem. Boje se s ním vůbec nestýká a zrovna mu odmítne půjčit peníze, aby mohl pozvat na malou oslavu své přátele bezdomovce...
Hodnocenie:
62 %
Sletujte na:
ZDF ZDF Archív a všetky videá relácií televízie ZDF online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski