Sledovať seriál Ochrancovia online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál Ochrancovia
  Trailer k filmu Ochrancovia   Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Réžia:
Sarik Andreasyan
Hrajú:
Sanzhar Madiev (Khan), Alina Lanina (Kseniya), Valeriya Shkirando (Elena Latina), Anton Pampushny (Arsus), Sebastien Sisak (Ler), Anna Kravtsova
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
2017
Popis:
Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot" za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se ale objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější než cokoliv, s čím se „Ochránci" kdy setkali, musí se vydat znovu do akce.
Hodnocenie:
38 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski