Sledovať seriál
Priatelia
online

Seriál Priatelia
  Trailer k filmu Priatelia Trailer
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Priatelia online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 118 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1323 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 7.39 €!

Informácie o seriáli

Americký sitcom, ktorého dej sa odohráva okolo skupinky šiestich priateľov, Rosa Gellera (David Schwimmer), jeho sestry Moniky (Courteney Cox Arquette), Rachel Greenovej (Jennifer Aniston), Phoebe Buffayovej (Lisa Kudrowová), Joeyho Tribbianiho (Matt LeBlanc) a Chandlera Binga (Matthew Perry). Rachel je rozmaznané ockovo dievčatko, snažiace sa nájsť samú seba. Monika je talentovaná kuchárka posadnutá čistotou. Chandler predstavuje stále nešťastne zamilovaného vtipkára pracujúceho v kancelárii. Nasleduje Phoebe, bláznivá, vždy pozitívne naladená masérka a vo voľnom čase amatérska folková speváčka. Šesticu dopĺňajú Joey, nevzdelaný herec a veľký zvodca žien a Ross, paleontológ, celý život zamilovaný do Rachel. Všetci žijú a pracujú na newyorskom Manhattane a vo voľnom čase sa s obľubou stretávajú v kaviarni Central Perk, kde Phoebe zvykne vystupovať.

Žáner: Romantický, Komédia
Hrajú: Jennifer Anistonová (Rachel Green), Courteney Coxová (Monica Geller), Lisa Kudrowová (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing), David Schwimmer (Dr. Ross Geller)
Krajina: USA
Rok výroby: 1994-2004
Hodnocenie: 88 %

Zoznam epizód

Séria 2:
(7) Rossovo odhalení - sledovať
(8) Rossov zoznam - sledovať
(9) Phoebin táta - sledovať
(10) Ten druhý - sledovať
(11) Neočakávaná svadba - sledovať
(12) Joeyho ctiteľka - sledovať
(13) Rande s Van Dammem - sledovať
(14) Domáce video - sledovať
(15) První rande - sledovať
(16) Joey sa sťahuje - sledovať
(17) Nový spolubydlící - sledovať
(18) Hodina pravdy - sledovať
(19) Jak se Eddie nechtěl stěhovat - sledovať
(20) Věrný Rek - sledovať
(21) Materské mlieko - sledovať
(22) Večierok - sledovať
(23) Ovčie kiahne - sledovať
(24) Svadba - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko