Seriál Priatelia

Sledovať seriál
Priatelia
online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Priatelia online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 117 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1192 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 0.10 €!

Informácie o seriáli

Americký sitcom, ktorého dej sa odohráva okolo skupinky šiestich priateľov, Rosa Gellera (David Schwimmer), jeho sestry Moniky (Courteney Cox Arquette), Rachel Greenovej (Jennifer Aniston), Phoebe Buffayovej (Lisa Kudrowová), Joeyho Tribbianiho (Matt LeBlanc) a Chandlera Binga (Matthew Perry). Rachel je rozmaznané ockovo dievčatko, snažiace sa nájsť samú seba. Monika je talentovaná kuchárka posadnutá čistotou. Chandler predstavuje stále nešťastne zamilovaného vtipkára pracujúceho v kancelárii. Nasleduje Phoebe, bláznivá, vždy pozitívne naladená masérka a vo voľnom čase amatérska folková speváčka. Šesticu dopĺňajú Joey, nevzdelaný herec a veľký zvodca žien a Ross, paleontológ, celý život zamilovaný do Rachel. Všetci žijú a pracujú na newyorskom Manhattane a vo voľnom čase sa s obľubou stretávajú v kaviarni Central Perk, kde Phoebe zvykne vystupovať.

Žáner: Komédia, Romantický, Sitcom
Réžia: Ellen Falcon
Hrajú: Jennifer Anistonová (Rachel Green), Courteney Coxová (Monica Geller), Lisa Kudrowová (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing), David Schwimmer (Dr. Ross Geller)
Scénár: David Crane, Marta Kauffman, Chris Brown
Krajina: USA
Rok výroby: 1995-1999
Hodnocenie: 89 %

Zoznam epizód

Séria 4:
(2) Prípad zatúlanej mačky - sledovať
(3) Upútaný Chandler - sledovať
(4) Učiteľ tanca - sledovať
(5) Ako si Joey priviedol novú slečnu - sledovať
(6) Posledný večer - sledovať
(7) Chandler prekročil čiaru - sledovať
(8) Chandler v bedně - sledovať
(9) The One Where They're Going to Party! - sledovať
(10) Když se dva hledají - sledovať
(11) Náhradní matka - sledovať
(12) Stávka do lotérie - sledovať
(13) Rachel má nový objav - sledovať
(14) Joey není ve své kůži - sledovať
(15) Jak Ross hrál ragby - sledovať
(16) Falošný večierok - sledovať
(17) Bezplatné porno - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko