Sledovať seriál
Priatelia
online

Seriál Priatelia
  Trailer k filmu Priatelia Trailer
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Priatelia online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 171 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Americký sitcom, ktorého dej sa odohráva okolo skupinky šiestich priateľov, Rosa Gellera (David Schwimmer), jeho sestry Moniky (Courteney Cox Arquette), Rachel Greenovej (Jennifer Aniston), Phoebe Buffayovej (Lisa Kudrowová), Joeyho Tribbianiho (Matt LeBlanc) a Chandlera Binga (Matthew Perry). Rachel je rozmaznané ockovo dievčatko, snažiace sa nájsť samú seba. Monika je talentovaná kuchárka posadnutá čistotou. Chandler predstavuje stále nešťastne zamilovaného vtipkára pracujúceho v kancelárii. Nasleduje Phoebe, bláznivá, vždy pozitívne naladená masérka a vo voľnom čase amatérska folková speváčka. Šesticu dopĺňajú Joey, nevzdelaný herec a veľký zvodca žien a Ross, paleontológ, celý život zamilovaný do Rachel. Všetci žijú a pracujú na newyorskom Manhattane a vo voľnom čase sa s obľubou stretávajú v kaviarni Central Perk, kde Phoebe zvykne vystupovať.

Originálny názov:

Friends

Žáner: Romantický, Komédia
Hrajú: Jennifer Anistonová (Rachel Green), Courteney Coxová (Monica Geller), Lisa Kudrowová (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing), David Schwimmer (Dr. Ross Geller)
Krajina: USA
Rok výroby: 2001-2004
Hodnocenie: 89 %
Vysielané na: Doma TV DAJTO

Zoznam epizód

Séria 9:
vysielané 19.9. (5) Jak Pheobe slavila narozeniny - sledovať
vysielané 19.9. (6) Mužská pestúnka - sledovať
vysielané 19.9. (7) Jak Ross zpíval neslušnou píseň - sledovať
vysielané 19.9. (8) Rachel a jej druhá sestra - sledovať
vysielané 19.9. (9) Jak Rachel dala svůj telefon - sledovať
vysielané 19.9. (10) Vianoce v tulse - sledovať
vysielané 20.9. (11) Jak se Rachel vrátila do práce - sledovať
vysielané 20.9. (12) Phoebe a jej krysy - sledovať
vysielané 21.9. (13) Jak Monica zpívala - sledovať
vysielané 21.9. (14) Schôdzka naslepo - sledovať
vysielané 22.9. (15) Přepadení - sledovať
vysielané 22.9. (16) Plastika - sledovať
vysielané 25.9. (17) Smuteční slavnost - sledovať
vysielané 25.9. (18) Lotéria - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська