Sledovať seriál Sestry online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Sestry online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1224 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Sestry
  Sledovať Sestry online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Cinzia Th. Torrini
Hrajú:
Anna Valleová (Chiara Silani), Loretta Goggiová (Antonia Silani), Ana Caterina Morariu (Elena Silani), Giorgio Marchesi (Roberto Roversi), Irene Ferriová (Ispettore Silvia Schiuma), Alessio Vassallo (Daniele)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2017
Popis:
Chiara je úspěšnou, mladou právničkou. Pochází z krásného jihoitalského městečka Matera. Svůj život však od svého rodného města odstřihla a přestěhovala se do Říma, kde se cítí být nezávislá a šťastná. Jen velmi málo se vrací zpět, zejména kvůli neshodám v rodině. Její sestra, Elena, v Matere zůstala se svými třemi dětmi. I jejich vztah je už léta napjatý. Až záhadné zmizení Eleny a následný nález jejího mrtvého těla, ji donutí vrátit se do Matera a obnovit kontakt se svou rodinou, kde objeví neočekávanou a nepříjemnou pravdu.
Hodnocenie:
61 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski