Sledovať seriál
Slovácko sa nesúdi
online

Seriál Slovácko sa nesúdi
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Slovácko sa nesúdi online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 140 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 111 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Museli by ste hľadať poriadne dlho a prejsť nejednu dedinu, či mestečko, aby ste našli takých, ktorí by sa im aspoň trochu mohli rovnať. Pagáč a Klásek sú jednoducho príliš svojrázni muži na to, aby ste ich stretli iba tak. Týchto dvoch už sotva môže niečo prekvapiť. Azda len strata zmyslu pre humor, ktorým vyriešia každý problém. Bez akéhokoľvek zaváhania...

Originálny názov:

Slovácko sa nesúdí

Žáner: Komédia
Réžia: Petr Tuček
Hrajú: Jozef Króner (Pagac), Oldřich Velen (Jura Klasek), Václav Kyzlink (policista), Jiří Tomek (Cyril Píscala), Terezia Krónerová (Kaca Pagácová), Stanislav Tříska (Bellman)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1975-1984
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: WAU JOJ Plus

Zoznam epizód

vysielané 3.12. (7) Zabíjačka - sledovať
vysielané 3.12. (8) Medveď - sledovať
vysielané 9.12. (9) Slovácko sa nesúdi - sledovať
vysielané 9.12. (10) Slovácko sa nesúdi - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina