Sledovať seriál Susedia online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Susedia online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1385 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Susedia
  Sledovať Susedia online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Komédia
Réžia:
Peter Marcin, Tomáš Jančo
Hrajú:
Marta Sládečková, Andy Kraus, Peter Marcin, Zuzana Tlučková, Viki Ráková, Helena Vondráčková
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2006
Popis:
Stará pravda hovorí, že rodinu si nevyberiete. Ehm... So susedmi je to obvykle úplne rovnaké!

Na základe diváckej odozvy na krátke scénky v relácii Hurikán, v ktorých sa stretli rodiny Františka Stromokocúra (Peter Marcin) a Lászla Komároma (Andy Kraus), sa ich tvorcovia a televízia Markíza rozhodli preniesť ich osudy do samostatného komediálneho seriálu. Manželské dvojice síce bývajú vedľa seba, ale temperamentom, názormi a životným štýlom sú si dosť rozdielne. Zažívajú spolu humorné situácie založené na nedorozumeniach a náhodách, ktoré prináša život.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko