Sledovať seriál
Susedia
online

Seriál Susedia
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Susedia online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 293 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Stará pravda hovorí, že rodinu si nevyberiete. Ehm... So susedmi je to obvykle úplne rovnaké!
Na základe diváckej odozvy na krátke scénky v relácii Hurikán, v ktorých sa stretli rodiny Františka Stromokocúra (Peter Marcin) a Lászla Komároma (Andy Kraus), sa ich tvorcovia a televízia Markíza rozhodli preniesť ich osudy do samostatného komediálneho seriálu. Manželské dvojice síce bývajú vedľa seba, ale temperamentom, názormi a životným štýlom sú si dosť rozdielne. Zažívajú spolu humorné situácie založené na nedorozumeniach a náhodách, ktoré prináša život.

Žáner: Komédia
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 75 %
Vysielané na: Markíza TV DAJTO

Recenzie seriálu Susedia:

Trefné, vtipné, zábavné a poučné. Najde se mezi námi hromada lidí, kteří se zde poznají. A jak se u nás říká ? Potrefená husa nejvíc kejhá. Tak sousedi nekejhejte a raději se bavte!
80% Ashar
...a pokud je možnost, nenechám si nikdy ujít. Nechápu analýzu ve smyslu "příliš jednoduchý humor" apod. Buď něco funguje a nebo ne. Buď se pobavíš a nebo hledíš jak puk. A pochopil/-a jsi vůbec smysl, když už si chceš hrát na intelektuála/-ku? Zvláště třeba komplikovanější maďarské reálie? Těžko, co? To by ses to nejprve někde musel/-a dozvědět. A kdo by ti to asi tak řekl? Rozhodně doporučuji na relaxaci. Tabletové kašpary často pobaví, jen když někdo ve škole nafackuje učitelce. Pro ty to jistě není.
70% Gee2eR

Zoznam epizód

Séria 2:
vysielané 16.2. (4) Vzácna návšteva - sledovať
vysielané 16.2. (5) Prvý apríl - sledovať
vysielané 16.2. (6) Veľká noc - sledovať
vysielané 17.2. (7) Prsteň - sledovať
vysielané 19.2. (8) Posteľ - sledovať
vysielané 19.2. (9) Rozvod 1 - sledovať
vysielané 20.2. (10) Rozvod 2 - sledovať
vysielané 21.2. (11) Deň matiek - sledovať
vysielané 22.2. (12) Dieťa - sledovať
vysielané 16.2. (14) Maľovanie - sledovať
vysielané 19.2. (15) Alarm - sledovať
vysielané 20.2. (16) Cestovná horúčka - sledovať
vysielané 21.2. (17) Susedia na dovolenke - sledovať
Séria 3:
vysielané 22.2. (1) Návrat - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina