Sledovať seriál Teória veľkého tresku online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Teória veľkého tresku online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 113 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1293 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Teória veľkého tresku
  Trailer k filmu Teória veľkého tresku   Sledovať Teória veľkého tresku online
Žáner:
Komédia, Romantický, Sitcom, Thriller
Réžia:
Gay Linvill, Nicole Lorre, Andrew D. Weyman, Joel Murray, Anthony Joseph Rich, Ted Wass
Hrajú:
Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Jim Parsons (Sheldon Cooper), Kaley Cuocová (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Raj Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette)
Scénár:
Eddie Gorodetsky, Tara Hernandez, Anthony Del Broccolo, Bill Prady, Steven Molaro, Lee Aronsohn
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007-2019
Popis:
Americká situačná komédia, ktorá si strieľa zo života skupinky nadpriemerne inteligentných mladých fyzikov a v komických, zdanlivo bežných životných situáciách ich porovnáva s obyčajnými ľuďmi, ktorí sú síce vykresľovaní ako hlúpi, ale šťastní a spoločensky naplnení. Hlavnými postavami seriálu sú Sheldon Cooper (Jim Parsons), Leonard Hofstadter (Johnny Galecki), Rajesh Koothrappali (Kunal Nayyar) a Howard Wolowitz (Simon Helberg).
Hodnocenie:
82 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko