Sledovať seriál Vraždy v Baskicku online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Vraždy v Baskicku online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1348 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Vraždy v Baskicku
  Sledovať Vraždy v Baskicku online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Thierry Binisti, Karim Ouaret, Philippe Niang, Marwen Abdallah, Jules Maillard, Stéphane Kappes
Hrajú:
Véronique Genestová (Carole Castel), Dounia Coesens (Elise Castel), Lucie Jeanneová (Angéle Colombani), Pierre Deny (Antoine Castel), Renaud Leymans (Benjamin Gance), Yves Pignot (Jean-Pierre Gance)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Elise si z dňa, kedy utiekla z domu so svojou sestrou Laurou nič nepamätá. Keď ju na ďalší deň našli, bola sama a v šoku, Laura bez stopy zmizla. Keď sa o 15 rokov neskôr nájde jej telo, Elisa sa pustí do vyšetrovania, ktoré má konečne odhaliť pravdu o tom, čo sa pred pätnástimi rokmi vlastne stalo.
Hodnocenie:
56 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski