Sledovať seriál
Vraždy v Midsomeri
online

Seriál Vraždy v Midsomeri
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Vraždy v Midsomeri online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 109 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Detektiv vrchní inspektor Tom Barnaby (John Nettles) tyto mnohdy nebezpečné případy řeší s inteligencí a urputností sobě vlastní. V jeho snažení mu pomáhají jeho podřízení seržant Gavin Troy (Daniel Casey), seržant Dan Scott (John Hopkins) a detektiv konstábl Ben Jones (Jason Hughes).

Hrajú: John Nettles (DCI Tom Barnaby), Jane Wymarková (Joyce Barnaby), Barry Jackson (Dr Bullard), Neil Dudgeon (DCI John Barnaby), Fiona Dolman (Sarah Barnaby), Jason Hughes (DS Ben Jones)
Rok výroby: 2007-2009
Hodnocenie: 81 %
Vysielané na: WAU

Zoznam epizód

Séria 11:
vysielané 27.5. (5) Čarodejníkov synovec - sledovať
vysielané 27.5. (6) Dni bezvládia - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська