Sledovať Archiv Z 2004: Česko - USA online

Prehrajte si Archiv Z 2004: Česko - USA online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 103 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z 2004: Česko - USA
  Sledovať Archiv Z 2004: Česko - USA online
Žáner:
Lední hokej
Popis:
MS v Praze a Ostravě 2004 vytvořilo historický divácký rekord. Nová Sazka aréna a útočný hokej národního týmu dávaly naději na úspěch v každém ohledu. Čeští hokejisté porazili všech 6 soupeřů, v kritickém utkání turnaje vedli i nad Spojenými státy. Američané ale bojovali houževnatě a bez nervů, dokázali vyrovnat a vítěze dramatu musely určit nájezdy... Čtvrtfinále MS 2004 komentovali v pražské aréně Robert Záruba a Martin Hosták. Záznam glosují v roce 2015 tehdejší aktéři Jiří Šlégr, Jaroslav Hlinka a kouč Slavomír Lener

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski