Sledovať Horná Dolná online

Prehrajte si Horná Dolná online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 103 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1348 titulmi v cene!
Horná Dolná
  Sledovať Horná Dolná online
Réžia:
Tomáš Jančo
Hrajú:
Petra Polnišová, Peter Sklár, Zuzana Šebová, Michal Kubovčík, Marek Majeský, Peter Brajerčík
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2015
Popis:
Obec Horná Dolná sa nachádza v okrese Nižná Vyšná. V obci je obecný úrad, futbalové ihrisko hneď vedľa cintorína a samozrejme nesmie chýbať krčma. Tá je unikátom práve preto, že sa dá na obecný úrad dostať len cez ňu. Chýba síce kostol, ale miestnemu farárovi nič nebráni v tom, aby sväté omše odslúžil aj vo vychýrenom fitness centre. Zloženie obyvateľstva je skutočne bizarné, ale zaručene si všetkých krajanov obľúbite. Exkluzívne na Markíze budete môcť nazrieť do ich životov už 6. januára. Zatiaľ vám prinášame malú ochutnávku. Nech sa páči!
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski