Sledovať Lord of the Dance online

Prehrajte si Lord of the Dance online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 102 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1348 titulmi v cene!
Lord of the Dance
  Trailer k filmu Lord of the Dance   Sledovať Lord of the Dance online
Žáner:
Hudba & Umění, Muzikály
Réžia:
Marcus Viner
Hrajú:
Michael Flatley (Lord of the Dance)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Rytmus, který Vám vezme dech!

Mezinárodní trhák - Lord of the Dance- je zpět se zcela novou, úchvatnou show, která byla natočena živě v Dublinu a Londýně během vyprodané evropské tour 2011. Připravte se na ohromující zážitek plný vzrušení a vášně. V hlavní roli se představí tvůrce a irský tanečník Michael Flatley, který se poprvé k souboru Lord of the Dance připojil ve třinácti letech. Dechberoucí představení v novém oslnivém stylu s nejmodernějším osvětlením, zvláštními efekty a kostýmy, které nadchnou jak mladé, tak i starší obecenstvo. Naskytne se vám nebývalá podívaná na představení Michaela Flatleye a exkluzivní pohled do zákulisí. Ocitnete se přímo v centru dění. Nenechte si proto ujít jedinečnou filmovou událost roku!
Hodnocenie:
74 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski