Duck TV Plus sa zameriava na staršie deti ako hlavný kanál Duck TV. Televízia Duck TV Plus je primárne určená pre deti vo veku 2-5 rokov. Ak sa pýtate, či rozprávkam budú deti rozumieť, tak nemajte obavy. Kanál je zatiaľ bez hlasu. Obsah rozprávok je tvorený pod dohľadom detských psychológov. Ponúka divákom predškolského veku ten správny obsah, ktorý je určený presne pre nich. S Lepša.TV máte v ponuke aj hlavný kanál, a to Duck TV, ale aj ďalšie detské programy a nie len tie. Aj športové, dokumentárne alebo filmové ai. Súčasťou je tiež archív, z ktorého môžete pretáčať všetky relácie spätne.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski