Prevádzkovateľ stanica Leo TV spustil ďalší program s hardcore tematikou pod názvom Extasy. Táto zahraničná televízia je nositeľom konceptu zábavy pre dospelých od popredných producentov z celého sveta. Stanica Extasy ponúka veľmi pestrú ponuku pre divákov nad 18 rokov. Stanica je dostupná vo vysokom rozlíšení obrazu (HDTV). S Lepšia.TV vám už nič neutečie, vďaka funkcii až 7 dní spätne si jednoducho prehráte akúkoľvek reláciu spätne alebo môžete sledovať živé vysielanie. K svojmu sledovaniu môžete využiť akékoľvek Android zariadenie, ktoré má prístup k internetu. Všetky relácie stanice Extasy sú v HD kvalite. S Lepšia.TV a internetom môžete sledovať, ako chcete Vy. Sledujte naživo online alebo spätne, je to len na Vás.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski