Provozovatel stanice Leo TV spustil další program s hardcore tematikou pod názvem Extasy. Tato zahraniční televize je nositelem konceptu zábavy pro dospělých od popředních producentů z celého světa. Stanice Extasy nabízí velice pestrou nabídku pro diváky starší 18 let. Stanice je dostupná ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). S Lepšia.TV vám už nic neuteče, díky funkci až 7 dní zpětně si jednoduše přehrajete jakýkoliv pořad zpětně nebo můžete sledovat živé vysílání. Ke svému sledování využijte jakékoliv Android zařízení, které má přístup k internetu. Všechny pořady stanice Extasy jsou v HD kvalitě. S Lepšia.TV a internetem můžete sledovat, jak chcete Vy. Sledujte živě online nebo zpětně, je to jen na Vás.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1232 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1232 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski