Prevádzkovateľ stanica Leo TV spustil ďalší program s hardcore tematikou pod názvom Extasy. Táto zahraničná televízia je nositeľom konceptu zábavy pre dospelých od popredných producentov z celého sveta. Stanica Extasy ponúka veľmi pestrú ponuku pre divákov nad 18 rokov. Stanica je dostupná vo vysokom rozlíšení obrazu (full HD).

S Lepšia.TV vám už nič neutečie, vďaka funkcii 30 dní spätne si jednoducho prehráte akúkoľvek reláciu spätne alebo môžete sledovať živé vysielanie. K svojmu sledovaniu môžete využiť akékoľvek Android zariadenie, ktoré má prístup k internetu. Všetky relácie stanice Extasy sú v HD kvalite. S Lepšia.TV a internetom môžete sledovať, ako chcete Vy. Sledujte naživo online alebo spätne, je to len na Vás.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 084 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina