Prevádzkovateľ stanica Leo TV spustil ďalší program s hardcore tematikou pod názvom Extasy. Táto zahraničná televízia je nositeľom konceptu zábavy pre dospelých od popredných producentov z celého sveta. Stanica Extasy ponúka veľmi pestrú ponuku pre divákov nad 18 rokov. Stanica je dostupná vo vysokom rozlíšení obrazu (HDTV).

S Lepšia.TV vám už nič neutečie, vďaka funkcii 7 dní spätne si jednoducho prehráte akúkoľvek reláciu spätne alebo môžete sledovať živé vysielanie. K svojmu sledovaniu môžete využiť akékoľvek Android zariadenie, ktoré má prístup k internetu. Všetky relácie stanice Extasy sú v HD kvalite. S Lepšia.TV a internetom môžete sledovať, ako chcete Vy. Sledujte naživo online alebo spätne, je to len na Vás.
Sledujte Extasy a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1323 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1323 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko