FightBox je nový nabitý 24h bojový športový kanál dostupný po celom svete. Od MMA a boxu až po sumo je Fightbox kompiláciou tých najlepších bojových športov z celého sveta na jednom kanáli. Bez ohľadu na to, aká je vaša disciplína (kickbox, džudo, zápas, jiu-jitsu, karate a ďalšie) má táto stanica pre fanúšikov boja pre každého niečo. S Lepšia.TV môžete sledovať stanicu FightBox online v televízii, počítači, mobilu, dokonca aj v tablete. Umožňuje vám všetky priame prenosy FightBoxu prehrať až 7 dní spätne. Vysielanie máte samozrejme v HD kvalite. Nahrajte si neobmedzene všetky svoje obľúbené zápasy a pustite, až budete mať čas. Lepšia.TV má platformu, ktorú hľadáte.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski