Zoznam televíznych staníc | Golf Channel

Golf Channel online

Stanicu Golf Channel vysielame v Česku i na Slovensku. Na tejto stanici nájdete exkluzívne prenosy z najprestížnejších golfových sérií na svete, ktorými sú napríklad European Tour alebo PGA Tour a iné. Okrem toho vysiela aj najslávnejší tímovej súťaže (pr. Ryder Cup).

Ak sa chcete jednoducho naučiť hrať golf, tak rozhodne sledujte stanicu Golf Channel cez Lepšia.TV. Lebo vás online naučí hrať golf, potom z vás určite bude profík. Vysiela totiž aj školu golfu, lekcie golfu a ďalšie relácie o golfe a ako na neho. Všetko si môžete pretočiť až 7 dní spätne.
Sledujte Golf Channel a všetkých 113 staníc (77 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1456 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 113 televíznych staníc vrátane 77 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1456 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko