Stanicu Golf Channel vysielame v Česku i na Slovensku. Na tejto stanici nájdete exkluzívne prenosy z najprestížnejších golfových sérií na svete, ktorými sú napríklad European Tour alebo PGA Tour a iné. Okrem toho vysiela aj najslávnejší tímovej súťaže (pr. Ryder Cup). Ak sa chcete jednoducho naučiť hrať golf, tak rozhodne sledujte stanicu Golf Channel cez Lepšia.TV. Lebo vás online naučí hrať golf, potom z vás určite bude profík. Vysiela totiž aj školu golfu, lekcie golfu a ďalšie relácie o golfe a ako na neho. Všetko si môžete pretočiť až 7 dní spätne.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski