Golf Channel Golf Channel online

Zoznam televíznych staníc
Golf Channel Golf Channel Golf Channel Golf Channel
Stanicu Golf Channel vysielame v Česku i na Slovensku. Na tejto stanici nájdete exkluzívne prenosy z najprestížnejších golfových sérií na svete, ktorými sú napríklad European Tour alebo PGA Tour a iné. Okrem toho vysiela aj najslávnejší tímovej súťaže (pr. Ryder Cup).

Ak sa chcete jednoducho naučiť hrať golf, tak rozhodne sledujte stanicu Golf Channel cez Lepšia.TV. Lebo vás online naučí hrať golf, potom z vás určite bude profík. Vysiela totiž aj školu golfu, lekcie golfu a ďalšie relácie o golfe a ako na neho. Všetko si môžete pretočiť 7 dní spätne.

Zvukové stopy: čeština, angličtina
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 293 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina