JOJ Svet JOJ Svet JOJ Svet JOJ Svet
Stanica JOJ Svet ponúka bohatý výber pôvodných slovenských aj partnerských medzinárodných dokumentov od renomovaných domácich a zahraničných tvorcov.

V programe ponúka slovensky komentované najnovšie dokumenty s najrôznejším tematickým zameraním, ktorých rok výroby nebude starší ako 2011.

Z ponuky najnovšej stanice si vyberie naozaj každý – diváci všetkých vekových kategórií as rôznymi zájmami či záľubami – od prírody cez historiu, politiku, spoločenské vedy, astronómiu, vesmír až po minulé aj súčasné trendy a pohľady nielen do dejín, ale aj do budúcnosti. Navyše JOJ vyrába v spolupráci s najlepšími domácimi a zahraničnými tvorcami svoje vlastné dokumentárne série, ktoré exkluzívne predstavia divákom televízie JOJ Svet.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 294 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina